Profesijos mokytojai

    Mokymo organizatorius (Suvirinimas)
    Romualdas Žukauskas


  • romas@pmc.lt
  • Mobilusis telefonas: +370 611 12435

    Mokymo organizatorius (Darbų sauga)
    Alfredas Neverauskas


  • alfredas@pmc.lt
  • Mobilusis telefonas: +370 616 17831

    Mokymo organizatorė (Siuvimas)
    Stasė Šinkūnienė


  • stase@pmc.lt
  • Mobilusis telefonas: +370 611 59602

    Mokymo organizatorė (Floristika)
    Audronė Linkevičienė


  • audrone@pmc.lt
  • Mobilusis telefonas: +370 610 64206

    Mokymo organizatorius (Krautuvai)
    Linas Lukošius


  • linas@pmc.lt
  • Mobilusis telefonas: +370 620 37719

    Profesijos mokytojas (Statyba)
    Alvydas Zienius


  • alvydas@pmc.lt
  • Mobilusis telefonas: +370 620 37716

    Mokymo organizatorius (Statyba)
    Žydrūnas Petkevičius


  • zydrunas@pmc.lt
  • Mobilusis telefonas: +370 686 80479

    Profesijos mokytojas (Suvirinimas)
    Rimantas Rimša


  • rimantas@pmc.lt
  • Mobilusis telefonas: +370 656 73872

    Mokymo organizatorius (Slauga)
    Giedra Kičienė


  • giedra@pmc.lt
  • Mobilusis telefonas: +370 657 83841

    Mokymo organizatorius (Mechanika)
    Antanas Banevičius


  • antanas@pmc.lt
  • Mobilusis telefonas: +370 626 75834